Magda Łukasik


O mnie


Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku ze specjalnością instruktora fitness - nowoczesne formy gimnastyki oraz instruktora ćwiczeń siłowych. Zajmuję się profesjonalnym treningiem personalnym oraz prowadzeniem zajęć fitness. O moich kompetencjach świadczą certyfikaty Trenera Personalnego (Mauricz.com) oraz instruktora Pilates (IFAA), a także liczne przebyte szkolenia, warsztaty i kursy. Doświadczenie trenerskie zdobywam od ponad sześciu lat pracując w klubach fitness na terenie Trójmiasta. W tym czasie spotkałam wiele osób borykających się z rozmaitymi problemami, oczekujących różnych efektów. Dzięki pracy z podopiecznymi zdobyłam bezcenną praktykę, która pozwala mi sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom trenerskim. Nieustannie też poszerzam zakres swojej wiedzy i umiejętności, regularnie biorąc udział w szkoleniach i warsztatach o tematyce sportowej i prozdrowotnej. Szczególnie interesuje mnie praktyka treningu zdrowotnego przy wykorzystaniu metod treningu funkcjonalnego i siłowego.

Podstawą moich treningów jest prawidłowa technika i bezpieczeństwo. Jeśli pragniesz efektywnie dążyć do celu, unikając kontuzji oraz zmienić swoje życie na lepsze jestem do Twojej dyspozycji.

Certyfikaty:


Referencje


Aleksandra Bąba

"Kiedy myślę o Magdzie, od razu przychodzi mi do głowy: uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do życia, bardzo ambitna i profesjonalna osoba podchodząca do swojej pracy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Magdę spotkałam na zajęciach grupowych na początku swojej drogi ku lepszej sylwetce, a tak naprawdę ku lepszej JA. Swoją pogodą ducha i osobowością powodowała, że chciałam przychodzić na kolejne zajęcia i nie wyobrażałam sobie na nich nie być. Natomiast jej zaangażowanie i profesjonalizm zachęciło mnie do poszerzania wachlarza zajęć, na które uczęszczałam do Magdy. Obecnie spotykamy się z Magdą na treningach personalnych i teraz jeszcze bardziej mogę docenić jej wiedzę, profesjonalizm oraz zaangażowanie w to, co robi, a uśmiech i pogoda ducha się nie zmieniły. Dzięki treningom z Magdą osiągam coraz to lepsze efekty i podobam się sama sobie. A same treningi są idealnie dopasowane do moich potrzeb, są bardzo zróżnicowane oraz przyjemne, ale bywa i ciężko, ale z takim trenerem i motywatorem nawet najcięższy trening jest przyjemnością. Śmiało mogę powiedzieć, że Magda jest osobą, dzięki której nie zrezygnowałam już na początku swojej drogi i trwam w niej już ponad 3 lata i chce więcej! Madziu dziękuję! Myślę, że osoba, która rozpocznie pracę z Magdą nigdy nie będzie chciała jej zakończyć.

Dorota Parda

" Magda jest perfekcjonistką i jako trener na zajęciach grupowych i jako trener personalny. Naprawia nie tylko ciało, ale i duszę. Pogoda ducha, uśmiech i rzetelnie ułożone treningi dają radość z ich wykonywania. Magda jest wspaniałą trenerką, pilnuje jakości ćwiczeń, liczy, poprawia, rozciąga i roluje :).Polecam treningi z Magdą Łukasik jako najlepszą formę dbania o zdrowie. Ja, dzięki Magdzie pozbyłam się bólu kręgosłupa i wiem, co to ćwiczenia powięziowe i jak bardzo są ważne dla sprawnego funkcjonowania organizmu. Ćwiczenia i porady dietetyczne podane przez Magdę pozwalają na racjonalne wykorzystanie energii i dobrze wpływają na jakość życia. Dziękuję Madziu i na zawsze zostanę Twoją wielbicielką. Szczerze polecam treningi z Magdą Łukasik, ponieważ dają wymierne efekty, są rzetelne i pełne dobrej energii."

Alicja Smulewicz

"Chciałabym bardzo polecic Magdę Łukasik jako trenera personalnego - niesamowita osoba pełna energi i optymizmu, zawsze z uśmiechem na twarzy, do tego kompetentna i niezwykle motywująca. Wymaga, ale i dużo daje od siebie. Podczas treningów śledzi każdy ruch - zwraca uwagę na każdy szczegół. Treningi są bardzo intensywne, ale w tak sympatycznej atmosferze, że każdy chce dać z siebie jak najwięcej. Patrzy na każdego kompleksowo - jakie urazy ktoś przeszedł, jaka rehabilitacje, jaka dieta, z czym ktoś ma problem, słucha i pamięta. Jest otwarta na ludzi. Magda dziękuję Ci bardzo!"

Joanna Wróbel

"Do Magdy trafiłam sześć miesięcy po czwartym porodzie. Mój stan zdrowia: niedoczynność tarczycy Hashimoto, oraz nadciśnienie tętnicze i cukrzyca, która nie chciała ustąpić po porodzie. Biorąc pod uwagę wysoką wagę miałam problemy z poruszaniem się i codzienną egzystencją. Podejmując decyzję o zmianie nawyków trafiłam pod opiekę Pani Kamili z Centrum Dietetycznego Efekt, która dba o mój jadłospis, dyscyplinę i równowagę wewnętrzną. Dzięki Kamili poznałam Magdę, która z zaraźliwym optymizmem oraz niesamowitą energią odwiedza mnie ze swoim sprzętem do ćwiczeń. Profesjonalnie dobiera ćwiczenia do zakresu moich możliwości. Posiada ogromną wiedzę na temat metod treningowych jak również z zakresu motywacji. Idealnie orientuje się w budowie anatomicznej i przywiązuje uwagę do poprawnej techniki wykonywanych ćwiczeń. Przy ćwiczeniach funkcjonalnych sprawdza się jako opiekunka do dzieci :-) Mój efekt pracy z najlepsza trenerką do chwili obecnej: waga 16 kg mniej, talia 25 cm mniej, biodra 10 cm mniej, obwód pod biustem 18 cm mniej. Magda to dynamiczna i kreatywna trenerka, nie sposób się z nią nudzić w trakcie treningów z uwagi na szeroki wachlarz ćwiczeń które proponuje. Madziu, dziękuję Ci!"

Aleksandra Szymańska

Polecam trenerkę personalną- Magdę Łukasik. Magda jest świetnym trenerem. Profesjonalna, przygotowana merytorycznie, z dużą wiedzą o sporcie oraz elementach rehabilitacji. Odpowiednio dopasowuje ćwiczenia do potrzeb i możliwości klienta, zawsze pilnuje,żeby były prawidłowo wykonane. Układane przez nią treningi są ciekawe i zróżnicowane. Ponadto potrafi świetnie motywować do dalszej pracy, gdy przychodzą trudne momenty. Czasami przed treningiem mam wrażenie, że nie dam rady, a dzięki fantastycznej atmosferze, zawsze po treningu czuje się wspaniale, z jednej strony jestem fizycznie zmęczona,ale wychodzę z dodatkową energią. Po dwóch ciążach zostało mi kilka kilo (no dobra może trochę więcej) nadwagi, których sama nie mogłam się pozbyć. Dzięki treningom personalnym oraz współpracy z dietetykiem Kamilą Ziemann z Efekt Centrum Dietetyczne w miesiąc schudłam 5 kilo. Jest to dowód na to, że dobrze dobrana dieta oraz wysiłek fizyczny daje oczekiwane efekty. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą się odchudzać zdrowo i z głową. Ja jedynie żałowałam, że tak późno się zdecydowałam.

Sylwia Krysa

"Chciałabym bardzo polecić Magdę jako osobistego trenera. Kiedy pierwszy raz się spotkałyśmy byłam bardzo okrągłą osobą, której ciągle brakowało zdrowia i czasu na ruch. Teraz po 2 miesiącach ćwiczeń muszę przyznać, że życie jest o wiele przyjemniejsze - nawet pomimo ciągle jeszcze pojawiających się zakwasów. Przede wszystkim już po pierwszych zajęciach odzyskałam wiarę w to, że jeszcze w moim ciele są jakieś mięśnie! Nigdy nie wiem, co Magda będzie miał w zapasie dla mnie- ćwiczenia są różne i wymagające za każdym razem, ale zawsze interesujące i przyjemne. Mam w niej cudownego sprzymierzeńca i dzięki jej zaangażowaniu i otwartości treningi są przyjemnością zastępującą moje wcześniejsze niezdrowe przyzwyczajenia. Moje liczne problemy zdrowotne nie stanowią już problemu, bo Magda zawsze staje na wysokości zadania i wynajduje sposoby bym się nie poddała ani nie odpuszczała. Z radością patrzę w kalendarz z rozpisanymi kolejnymi treningami i już wiem, że gdy zabraknie mi motywacji wystarczy jedna rozmowa z moją trenerką by nabrać sił :) "

Agata Partyka

"Agata Partyka Bardzo polecam treningi u Madzi. Pasja i zaangażowanie, jakie ma Magda, dają największą motywację do działania. Zawsze uśmiechnięta i miła, podchodzi do klienta indywidualnie i przez cały trening nie odstępuje mnie na krok. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nigdy nie pracowałam z takim trenerem personalnym i każdy, kto przyjdzie na trening chociaż raz, zostanie z nią na dłużej. Ćwiczymy razem tylko 2 miesiące, a pierwsze efekty już są widoczne. Jestem bardzo ciekawa, co będzie dalej. Polecam!"

Katarzyna Tarasiuk

"Pisząc tę referencję jestem przepełniona radością (ze względu na wspaniałe cotygodniowe wyniki), a zarazem odczuwam smutek, że powoli nadchodzi koniec naszych wspólnych treningów. Treningów, które stały się częścią mojego życia. Magdę Łukasik znam jeszcze od czasów licealnych. Odkąd pamiętam Magda tryskała radością i zarażała ludzi pozytywną energią. Na trening personalny zdecydowałam się dwa i pół miesiąca temu. Stanęłam przed lustrem i stwierdziłam - koniec! Koniec leniuchowania i obżarstwa. Od razu wiedziałam z kim się skontaktować!. Z Magdą stawiałam swoje pierwsze kroki do zdrowego trybu życia na siłowni, jak i w kuchni. Każdy trening był inny i dopasowany do indywidualnych potrzeb, a ćwiczenia korygowane pod względem techniczym. Przed i po treningach Magda pyta się o samopoczucie jak i efekty ćwiczeń, co pozwala na ciągły progres. Natomiast mocna motywacja, i nigdy nie znikający uśmiech ułatwiają wszystkie, nawet te najtrudniejsze ćwiczenia. Magda posiada ogromną wiedzę, którą dodatkowo systematycznie powiększa, aby móc zadowolić każdą klientkę i zadbać o nasze sylwetki. Z Nią monotonia i nuda nigdy nie zapukają do drzwi siłowni, nie wspominając o ciągłym chichraniu się po kątach :D Magda jest idealnym trenerem personalnym. Co więcej stała się Ona dla mnie przewodnikiem, zapewniając wsparcie nie tylko podczas treningów, ale również w każdej chwili kiedy miałam do Niej jakiekolwiek pytanie i potrzebowałam pomocy. Pełen profesjonalizm. Bez wątpienia polecam współpracę z Magdą każdemu!"

Katarzyna Gizulewska

"Decyzja o treningach personalnych z Magdą, to był strzał w dziesiątkę. Śmiało mogę powiedzieć, że stała się moim przewodnikiem. Wcześniej błąkałam się jak taka " zagubiona owieczka" po klubie fitness. Ćwiczyłam dużo (5-6 razy w tygodniu) i ciężko, ale efekty nie były zadowalające. I wtedy poznałam Magdę, która ułożyła treningi dokładnie pod moje potrzeby. Efekty przyszły bardzo szybko. Trening z Magdą przebiega w atmosferze motywującej do jeszcze większego wysiłku. Udziela mi także wskazówek dietetycznych, podpowiada co i jak jeść, podsyła przepisy. Magda jest osobą zarażającą pozytywną energią, maksymalnie zaangażowaną, a przede wszystkim dysponującą ogromną wiedzą, którą chętnie się dzieli. Do mety jeszcze trochę mi zostało, ale wiem, że trenując z Magdą dotrę tam szybciej. Dziękuję!"

Roksana Dzięgielewska

"Chciałam zarekomendować Magdę jako osobę niezwykle kompetentną i doświadczoną. Treningi przez nią prowadzone cechują się dużym urozmaiceniem. Świetnie potrafi dobrać ćwiczenia uwzględniając też potrzeby rehabilitacyjne i wyjaśnić dlaczego takie ćwiczenia a nie inne oraz co za ich sprawą się dzieje. W trakcie naszej współpracy Magda wykazała się dużą wiedzą i doświadczeniem zarówno z zakresu rehabilitacji jak i treningu medycznego (pomagała mi dojść do sprawności po porodzie zakończonym cięciem cesarskim oraz zgubić zbędne kilogramy) Mimo dużej intensywności treningów atmosfera jest bardzo miła i przyjazna. Wszystkim osobom zainteresowanym i czującym potrzebę wzmocnienia swojego organizmu poprzez aktywność fizyczną polecam indywidualne treningi z Magdą."

Ewa Poźniak

"To był dla mnie wspaniały czas. Ja 'tylko i aż' zapragnęłam coś zmienić w moim życiu, a każdy wie, że bycie szczęśliwym to akceptacja SIEBIE. I to mi się udało. Po prostu spotkałam Kamilę i Magdę. One razem - Kamila (zmieniając moje myślenie o jedzeniu) i Magda ( ucząc mnie jak obserwować swoje ciało w ruchu) - poprowadziły mnie za rękę (dosłownie i w przenośni) do 15 kg mniej. Rozumiecie - w ciągu 1/2 roku schudłam 15 kg. To dla mnie wielki SUKCES. Jestem jednego pewna, sama nie dałabym rady. Dostałam jeszcze jedną bezcenną wartość - wiedzę na temat siebie samej, co dalej i jak unikać zagrożeń (wiecie co mam na myśli). Szczęście i sukces jest zapewne udziałem nas samych ale też (tego jestem pewna) ludzi, z którymi do celu dążymy. Kamila i Magda to dziewczyny - profesjonalistki w swoich zawodach, zdeterminowane i indywidualnie z wielką życzliwością i zrozumieniem nastawione do partnera w pracy. Chcę podkreślić ich jedną, rzadko występującą cechę - umiejętność słuchania. DZIĘKUJĘ BARDZO "

Monika Pytel

"Z Magdą ćwiczę od dwóch miesięcy dwa razy w tygodniu. Już po pierwszych treningach zauważyłam pozytywne skutki powrotu do lepszej formy. Magda jest prawdziwą profesjonalistką, zaraża pozytywną energią. Opiekuje się oraz doradza w kwestii żywienia i ćwiczeń. Każdy trening z Magdą to prawdziwa przygoda."

Marta Gałecka

"Magda jest osobą pełną życia i energii, którą zaraża na zajęciach grupowych jak i personalnych. Zawsze daje 100% siebie. Magda nie jest tylko zwykłym trenerem, ale także opiekunem, przyjacielem w tych ciężkich chwilach walki z własnymi słabościami. Nie jest osobą, dla której trening jest obowiązkiem - przymusem odpukania godziny. W czasie treningu prywatne sprawy idą na bok, zajmuje się wyłącznie swoim podopiecznym. Po treningu interesuje się samopoczuciem jak i efektem ćwiczeń. Harmonogram treningu przygotowywany przez Nią jest bardzo kreatywny, tworzony według indywidualnych potrzeb i dostosowany jest do możliwości ćwiczącego. Współpraca z Magdą to przyjemność. Dzięki naszym treningom udało mi się zgubić kilka zbędnych kilogramów a także zmienić sylwetkę. Każdemu polecam Magdę jako trenera personalnego. Taką współpracą można zdziałać cuda, wystarczy tylko chcieć:) "

Natalia Frolików

"Magda to pełna energii i entuzjazmu osoba. Dla mnie każdy trening z nią to poza cieżką pracą wielka przyjemność i satysfakcja z dobrze wykorzystanego czasu. Obserwując ją na treningach widzę, ze kocha to co robi i jest bardzo zaangażowana we współpracę z osobami trenującymi. Jej uśmiech pomaga mi nie poddawać się w trudnych momentach, a profesjonalne rady ułatwiają osiąganie zamierzonych rezultatów. Polecam każdemu kto chce zadbać o swoje zdrowie fizyczne i przyjemnie spędzić czas!"

Nicola Gajewska

"Podczas swej trzyletniej już drogi związanej z aktywnym trybem życia spotkałam wielu trenerów personalnych, lecz żaden z nich nie był tak solidny jak Magda Łukasik. Zgłosiłam się do niej po kontuzji kolana z nadzieją,że przez ćwiczenia będę mogła przyspieszyć okres powrotu do pełni sił. I tak też się stało. Magda opracowała dla mnie zastaw ćwiczeń, które bardzo pomogły w wyleczeniu kontuzji. Ogromna wiedza, pełen profesjonalizm, niesamowita sympatia i ciepło bijące z jej strony sprawiają, że z przyjemnością idzie się na trening. Jednocześnie jest bardzo wymagająca podczas spotkań. Magda zaraża pozytywną energią dopingując swych podopiecznych. Pomaga w szybkim zrzuceniu zbędnych kilogramów, jak i wyrzeźbieniu pięknej sylwetki. Treningi z nią to czysta przyjemność i wspaniałe rezultaty. Mówiąc w skrócie - Magda jest najlepsza w tym co robi!"

Dorota Cybulska

"Z Magdą Łukasik współpracuję już od ponad roku. Jest nie tylko moim trenerem personalnym, ale także dietetykiem i rehabilitantem. Przez ten czas zdążyłyśmy się dobrze poznać nawzajem, co bardzo ułatwia komunikację. Magda z racji swojego wykształcenia posiada ogromną wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną, którą stara się mi na bieżąco przekazywać. Nasze wspólne treningi są pełne pozytywnej energii i upływają w wesołej atmosferze. Bardzo cenię sobie ogrom merytorycznych sugestii z Jej strony, a przede wszystkim ciągłą kontrolę jakości wykonywanych przeze mnie ćwiczeń. Magda każdorazowo opracowuje plan treningowy, który następnie wciela w życie. Do tej pory żaden trening nie był taki sam. Czasami potrafi mnie zaskoczyć swoimi ćwiczeniami, ale wiem, że sięga dla mnie po co raz to nowsze i nowsze, aby mnie zadowolić i zmobilizować do działania, gdyż nie lubię nudy. Na bieżąco sporządza notatki z moimi wynikami, które cyklicznie mi prezentuje. Dzięki Niej poznałam co to jest trening outdoorowy i za to jestem Jej bardzo wdzięczna. Cudowne uczucie móc ćwiczyć w piękny słoneczny dzień w lesie, na plaży czy choćby na placu zabaw. Nasze treningi traktuję jako przyjemność pomimo, że do lekkich kondycyjnie nie należą. Po każdym swoim szkoleniu, o którym opowiada z wielką pasją, Magda stara się wnosić nowe elementy do naszych treningów. Pomimo, że jest drobnej budowy osóbką, potrafi mnie uciszyć i zmobilizować do ćwiczeń, gdy jest taka konieczność. Magda jest absolutnie perfekcyjna w tym co robi, dlatego lubię z Nią ćwiczyć, a efekty naszych treningów pojawiły się szybko, z czego jestem bardzo zadowolona. Dziękuję Ci Magdo Łukasik."

Jolanta Greń i Martyna Domańska

"Z Magdą znamy się od kilkunastu lat i zawsze była pracowitą i pełną pozytywnej energii osobą. W związku z tym, kiedy ponad rok temu zaczęłyśmy razem ćwiczyć, byłyśmy pewne,że to najlepsza osoba na trenera dla naszej dwójki i nie myliłyśmy się! Magda to rzetelność, profesjonalizm i pełne zaangażowanie w jednym. Zwracajac uwagę na każdy, najdrobniejszy szczegół podczas naszych treningów sprawia,że po każdym z nich czujemy się zdrowsze i spełnione. Zajęcia z Madzią to co chwila nowe ćwiczenia, angażujące pracę mięśni, o których istnieniu wcześniej nie wiedziałyśmy:) A do tego wszystkiego Magda to trenerka zagrażająca pozytywną energią i siłą, co jest wisienką na torcie złożonym z jej doświadczenia i zaangażowania! Życzymy każdemu takiego trenera personalnego jak Ona!"

Alicja Bieńczyk

"Szczerze polecam treningi z Magdą Łukasik, to profesjonalny trener osobisty. Posiada ogromną wiedzę zarówno z zakresu ćwiczeń fitness, ale również dietetki. Prowadzi treningi z ogromnym zaangażowaniem i starannością. Każdy tening jest solidnie przemyślany i dopasowany do indywidualnych potrzeb, a wykonywane ćwiczenia są monitorowane i korygowane. Gdybym miała określić Magdę za pomocą dwóch słów, powidziałabym profesjonalizm i odpowiedzialność. Ćwiczenia z Magdą to ogromna przyjemność."

Kamila Ziemann, właścicielka Centrum Dietetycznego Efekt

"Jestem dietetykiem i współpracuję z Magdą kilka lat, a efekty, które osiągamy są bardzo satysfakcjonujące. Połączenie aktywności fizycznej z dietą to 100% sukcesu. Nigdy nie zawiodłam się na jej pracy. Do każdych zajęć przygotowuje się indywidualnie, do każdego przypadku podchodzi inaczej, jest sumienna i pracowita, a to odbija się na świetnych efektach osób korzystających z jej usług. Poza tym relacje, które utrzymuje z klientami oraz umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów zwiększają motywację do ćwiczeń. Jeśli zastanawiasz się nad trenerem personalnym i szukasz osoby, która poświęci swój czas nie tylko na sali, ale również w domu przygotowując się do zajęć oraz spisując wszystkie wnioski po ćwiczeniach z Tobą, a także podejdzie do Twojego przypadku indywidualnie – Magda Łukasik jest najlepszym wyborem."

Eliza Miłoszewska

"W kilku słowach pragnę podzielić sie tym co czuje,jak czuję i dlaczego chcę wiecej :) Zdecydowałam sie na ćwiczenia pod okiem trenera personalnego ze względu na problemy z kręgosłupem, które coraz dotkliwiej utrudniały mi normalne funkcjonowanie. Po kilku treningach czuję znaczną poprawę i wzmocnienie mięśni podtrzymujących kręgosłup. Ból i dyskomfort znikł po kilku tygodniach systematycznych ćwiczeń. Wydaje mi sie,że dzięki ćwiczeniom wzrósł poziom endorfin, dzięki czemu jestem uśmiechnięta, pełna energii i szczęśliwa. Pragnę podziękować Tobie Magdo za profesjonalizm, opiekę i troskę podczas ćwiczeń oraz za wyjątkowe podejście, dzięki czemu mogłam spokojnie, bezstresowo i z radością uczestniczyć w treningach. Dziekuje i gorąco POLECAM!!"

Joanna Formella

W ostatnim pół roku miałam przyjemność współpracować z Magdą nad swoją osobą. Wynik jaki udało mi się osiągnąć to 10 kg mniej, ale to jeszcze nie koniec. Kolejnych kilogramów zamierzam pozbyć się do końca tego roku. Magda przede wszystkim nauczyła mnie jak należy wykonywać ćwiczenia aby nie zrobić sobie krzywdy, pokazała gdzie popełniam błędy w postawie. To z pewnością przyczyniło się do zmniejszenia bólów jakie odczuwałam na co dzień. No i cały wachlarz wiedzy dietetycznej, który wprowadziłam w życie, dla lepszego samopoczucia dla siebie samej i moich bliskich.
DZIĘKI ZA WSPARCIE, podjęta próba była warta tej walki.
Wszystkim, którzy jeszcze się wahają zapewniam, że najlepszym krokiem jaki należy zrobić w kolejnej minucie to zadzwonić do Magdy i umówić się na spotkanie, POLECAM!

Oferta


  • trening personalny w klubie fitness*

  • trening personalny w terenie

  • trening personalny dla kobiet z małymi dziećmi

  • trening grupowy

* Activ Studio Rekreacji w Gdyni (Fikakowo, Cascata, Dąbrowa)Trening Personalny

Trening jednorazowy 100 zł
Pakiet 10 treningów ważny 2 miesiące 800 zł
(oszczędzasz 200 zł)
Pakiet 20 treningów ważny 2 miesiące 1500 zł
(oszczędzasz 500 zł)


Trening personalny + wizyty dietetyczne

Trening jednorazowy 100 zł
Pakiet 10 treningów + 8 wizyt dietetycznych (2 miesiące) 1400 zł
(oszczędzasz 200 zł)

* Każda jednostka treningowa trwa około 60 minut.
* Przy zakupie pakietu zapewniona jest stała opieka trenerska również poza sesjami treningowymi (porady i konsultacje treningowe oraz wskazówki dietetyczne).
* Każdy uczestnik przed przystąpieniem do treningu personalnego zobowiązany jest do zapoznania się i podpisania regulaminu.
* Wizyty dietetyczne prowadzone są przez Efekt Centrum Dietetyczne (www.efektcentrum.pl)