Weronika Łukasik


O mnie


Sport i praca z ludźmi to moja pasja. Będąc instruktorem fitness i trenerem personalnym mogę na co dzień realizować swoje ambicje oraz pomagać innym spełniać ich marzenia. Współpraca z drugą osobą daje mi ogromną satysfakcję. Cierpliwość w dążeniu do celu, systematyczne uświadamianie o zdrowiu, prawidłowej diecie i aktywności fizycznej oraz wzajemne zaufanie skutkuje długotrwałą relacją. W swojej pracy staram się nieustannie motywować ludzi do zmian i aktywnego trybu życia. Stosuję rozmaite metody treningowe, jednocześnie kładąc nacisk na trening funkcjonalny oraz jego zastosowanie w treningu siłowym i pro zdrowotnym. Ze swoimi podopiecznymi trenuje zarówno w plenerze jak w klubach fitness. Każdy ma swoje indywidualne cele, a ja pomagam je osiągnąć. Radość i euforia to tylko niektóre z uczuć, które towarzyszą pokonywaniu własnych słabości, a których doświadcza każdy, kto stara się zmienić siebie.

Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Przygodę z branżą fitness rozpoczęłam już po obronie licencjatu i poprzez liczne szkolenia z wielu form treningowych jak i sposobów żywienia i suplementacji wciąż poszerzam swoją wiedzę starając się ja utrzymać na najwyższym i aktualnym poziomie. Posiadam licencję Instruktora Fitness Profi Fitness School oraz Personal Trainer Fitness Authority School. Systematycznie dokształcam się na ukierunkowanych kursach specjalistycznych aby odpowiedzialnie i efektywnie dbać o zdrowie i sylwetkę swoich klientów.

Certyfikaty:


Referencje


Gosia Piesiewicz

„Umiejętności, zaangażowanie, wiedza, doświadczenie i profesjonalizm w fitnessie. Jeśli dodać do tego kompleksowe podejście do sposobu odżywiania i regeneracji, zdolności motywacyjne i mega uśmiech, to już jesteśmy blisko zdefiniowania FajerWerki „smile“-Emoticon . Każdy trening to nie tylko nowe wyzwanie, ale i wielka dawka energii. Z taką trenerką można poczuć się wyjątkowo, a osiągnięcie wymarzonego celu to już tylko formalność !”

Oferta


  • trening personalny w klubie fitness*

  • trening personalny w terenie

  • trening personalny w domu klienta

  • trening personalny dla kobiet z małymi dziećmi

  • trening grupowy (2-4 osoby)

* My Gym w CH Rumia Jana III Sobieskiego 14A


Trening Personalny

Pojedyncza sesja treningowa 100 zł
Sesja treningowa dla dwóch osób 120 zł
(każda kolejna osoba 50 zł)
Pakiet 10 treningów ważny 2 miesiące 800 zł
(oszczędzasz 200 zł)
Pakiet 20 treningów ważny 2 miesiące 1500 zł
(oszczędzasz 500 zł)

* Czas trwania treningu to około 75 minut.
* Przy zakupie pakietu zapewniona jest stała opieka trenerska również poza sesjami treningowymi (porady i konsultacje treningowe oraz wskazówki dietetyczne).
* Przed podjęciem współpracy należy zapoznać się z regulaminem.